Reference

Realitní kancelář AD–REALITY (cb) v současnosti zajišťujeme komplexní servis prodeje a pronájmu bytů a nebytový prostor v činžovních domech v centru Českých Budějovic a dále v lokalitě Starého města (u Mariánského náměstí) a Lineckého předměstí. Tyto služby vyhledávají zejména majitelé činžovních domů, pro které zajišťujeme maximální vytížení pronajímaných bytů, zajištění nájemních smluv a servis spojený s předáváním a přebíráním bytů (přepisem energií). Dále pro naše klienty zajišťujeme technickou správu nemovitostí apod… Za naší prací stojí desítky dobře fungujících objektů a v nich stovky spokojených nájemníků a majitelů bytových jednotek. A protože nás práce baví, chceme v ní a budeme v ní usilovně pracovat nejen pro stávající klienty ale třeba i pro Vás…“

Výběr posledních realizovaných zakázek

0008a
Prodej RD se 7mi apartmány s pozemek [791m2] národní park Šumava

Prodej koncového řadového rodinného domu dispozičně členěný na 7 samostatných apartmánů v malebné šumavské obci v národním parku Šumava, celkem ubytovací kapacita 22 osob, zázemí + garáž, rekonstrukce 2008, zastavěná plocha [96m2], užitná plocha [191m2], pozemek v blízkosti domu [695m2].

1637
Prodej DR panel bytu 4+0 s lodžií [86m2], Hlinecká Týn and Vltavou

Nabízíme ke koupi družstevní panelový byt velikosti 4+0 s lodžií, Hlinecké sídliště, Týn nad Vltavou, částečně modernizovaný (novější kuchyňská linka, obložená koupelna, plastová okna, plocha bytu [86m2], 3.patro s výtahem, volné po dohodě. REZERVACE

3006
Pronájem prodejních prostor [95m2] historické centrum ČB

Pronájem nebytového prostoru v historickém centru ČB, v těsné blízkosti náměstí, historický objekt, plocha 95m2, přízemí, výloha, vstup z ulice, prostory po rekonstrukci.

2107
Prodej atypického zděného bytu 4+0 s balkonem [107m2] širší centrum ČB

Prodej zrekonstruovaného prostorného atypického bytu 4+0 o výměře 107m2 v prvorepublikovém bytovém domě v širším centru ČB, balkon, společná zahrada za domem, sklep.