Naše služby

Nabízíme kompletní profesionální servis související s prodejem, koupí a pronájmem nemovitostí, bytů rodinných a činžovních domů, pozemků.
Na veškeré nemovitosti které nabízíme, máme uzavřenou zprostředkovatelskou smlouvu s majitelem či majiteli. Ke každé z nabízených nemovitostí máme pořízenu kvalitní detailní fotodokumentaci, projektovou dokumentaci a ke většině objektů pak ještě 3D model. Průběžně školený kolektiv kanceláře Vám bude k dispozici při výběru vhodné nemovitosti. Prohlídky nemovitostí zajišťujeme výhradně za přítomnosti zástupce realitní kanceláře. V případě zájmu o koupi Vám ve spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří JUDr. Bayera / Mgr. Daňkové zajistíme kompletní právní servis a dále vše potřebné související s převodem nemovitosti.

Od svého vzniku nabízíme služby prodávajícím za výhodných podmínek a to včetně vypracování kupní smlouvy, popřípadě smlouvy o budoucí kupní smlouvě, znaleckého posudku, vkladu do katastru nemovitostí a dalších potřebných úkonů nutných k bezproblémovému převodu nemovitosti. Tyto služby, které prodávajícím nabízíme ve většině případů zdarma, jsou jednou z velkých výhod naší realitní kanceláře.