O nás

Společnost AD-reality, spol. s r.o., a AD-reality (cb) s.r.o. realitní kancelář, působí na trhu s nemovitostmi v jižních Čechách od roku 2003 a svojí činností navázala na dlouholetou úspěšnou činnost realitní kanceláře ADS reality, a společnosti DV Kontakt, v oblasti zprostředkovatelské realitní činnosti a inženýrské činnosti v investiční výstavbě. Navázali jsme na dobré jméno, kontakty a zkušenosti z předchozích let.

Realitní kancelář AD-reality , působí na trhu s nemovitostmi v regionu jižních Čech, zejména na Českobudějovicku a Českokrumlovsku. Stěžejní činností společnosti je zprostředkování koupě, prodeje a pronájmu všech typů nemovitostí, zejména bytů, rodinných domů, rekreačních objektů a pozemků.

Za dobu své působnosti jsme úspěšně zprostředkovali prodej stovek bytů všech velikostí, rodinných domů, rekreačních chalup, chat a komerčních objektů, to vše k plné spokojenosti našich klientů. V současnosti jsme rozšířili činnost o pronájmy bytů majitelům činžovních domů, a to zejména v historickém centru ČB a v lokalitě Starého města a Lineckého předměstí. Obdobnou službu nabízíme i Vám – majitelům bytů, činžovních a nájemních domů. Touto činností šetříme čas i peníze Vám, našim klientům.

S ohledem na specifika trhu a zejména časté požadavky klientů byla činnost společnosti rozšířena o zpracování Odborných vyjádření k tržní hodnotě nemovitosti (požadováno od notářů a advokátů) pro účely dědického řízení či rozdělení SJM, rozdělení spoluvlastnictví. Vzhledem k našim dlouhodobým zkušenostem v oboru realit jsme schopni velmi přesně určit cenu nemovitosti v daném čase a místě.

Pro ucelení činnosti realitní kanceláře a požadavky trhu byla činnost společnosti dále rozšířena o inženýrskou činnost ve stavebnictví a dále zajištění projektové dokumentace k převáděným nemovitostem. Vzhledem k rozšíření společnosti a našim zkušenostem v oboru stavebnictví jsme tedy klientovi schopni zajistit nejen komplexní servis při převodu nemovitosti, ale rovněž další činnosti spojené s vyřízením stavebního povolení a úkonů spojených s inženýrskou činností. Externě spolupracujeme s renomovanými architekty, projektanty a stavebními firmami, statiky a renomovanými odhadci nemovitého i movitého majetku.

Další informace: Společnost není plátcem DPH, není proti ní vedeno soudní řízení ani není žalována jiným subjektem. Společnost v současnosti nemá vůči správci daně žádné dluhy či nedoplatky, rovněž nejsou žádné dluhy či nedoplatky na zdravotním či sociálním zabezpečení.

Kolektiv realitní kanceláře AD-reality spol. s r.o.