test

Prodej stavebního pozemku [3.207m2] na břehu rybníka, Lhotka u Třebče, Olešnice (okr. ČB)

intro-image

photo photo photo photo photo photo
photo photo photo photo photo photo
photo photo photo photo photo photo
photo photo photo photo photo photo

Typ: Prodej
Cena: 2.655.000,-Kč
Lokalita: Lhotka u Třebče, okr. České Budějovice

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme na prodeji pozemek (soubor celkem 2 pozemků) v krajině lesů a rybníků o celkové výměře [3.207m2] v okrajové části obce Lhotka u Třebče. Pozemek je umístěný na hranici intravilánu obce (mimo zastavěné území)  obce. Část pozemku (přiléhající ke komunikaci) je územním plánem určena k zástavbě rodinným domem venkovského charakteru či stavbou pro rekreaci.
Stavebně se jedná o soubor dvou obdélníkových pozemků o celkovém rozměru cca šířka [27m] x délka cca [120m]. Orientace delší strany pozemku v ose východ – západ. Pozemek není oplocený a aktuálně je využívaný pro hospodářské účely / obhospodařovaný (smlouva s místním družstvem / zemědělcem). Terén je nepatrně svažitý směrem k rybníku. Na pozemku nejsou umístěny žádné stavby.

Územní plán povoluje výstavbu samostatně stojícího rodinného domu či rekreačního objektu obdélníkového tvaru do L či do U, stavba venkovského charakteru, pozemek pro zástavbu navazuje na komunikaci. Rozměr pozemku ke stavbě je cca [27m] x [45m]. Případně lze doplnit objektem pro podnikání (nevýrobní a nerušící činnosti). Povolené jsou doplňkové stavby. Regulativa výstavby jsou k dispozici v kanceláři.

Občanská vybavenost. v místě veřejná doprava (zastávka BUS), základní občanská vybavenost v Trhových Svinech, přímo v Olešnici mateřská, základní škola a smíšené zboží / obchod. Dojezdová vzdálenost do Trhové Sviny (8km/9min), Borovany (8km/9min), kompletní občanská vybavenost v Českých Budějovicích (25km/25min.).
Inženýrské sítě: inženýrské sítě (elektrika, obecní vodovod)  jsou vedeny v komunikaci podél pozemku. Kanalizaci nutno řešit domácí čistírnou odpadních vod. Přístup / vjezd na pozemek ze západní strany z veřejné zpevněné komunikace.


Aktuální cena: 2.655.000,-Kč je kompletní cenou včetně provize RK a majetkoprávního servisu spojeného s koupí nemovitosti.


K prodeji (převodu je pozemek) od července 2024. Koupi nemovitosti je možno financovat hypotékou. V případě zájmu Vám zajistíme financování renomovanou bankou.
Pro bližší informace a termíny prohlídky volejte makléře tel. +420 777 305 898 (Jindřich Dvořák, Dipl.Tech.).
Nemovitost je nabízena výhradně realitní kanceláří AD-reality České Budějovice.


Zaujala Vás tato nabídka? Kontaktujte nás na telefonu +420 777 305 898

Číslo zakázky:  AD-2594-2024
Stav zakázky:  Aktivní
Druh nemovitosti:  Pozemek
Typ nemovitosti - Pozemek:  Stavební pozemky
Konstrukce:  Jiná
Stav nemovitosti:  Velmi dobrý
Vlastnictví:  Osobní vlastnictví
Zařízení bytu:  -
Celková plocha (m2):  3.207 [m2]
Elektřina:  Přípojka EE / na hranici pozemku
Vodovod:  Přípojka vodovodu na hranici pozemku
Plynovod:  Bez plynovodu
Příjezd / komunikace:  Zpevněná cesta
Veřejná doprava:  Autobus

Dotaz k nemovitosti

Doporučte tuto nemovitost známému