test

Prodej stavebního pozemku [1.060m2] včetně IS + stav.povolení Bohdalovice u Větřní (okr. ČK)

intro-image

photo photo photo photo photo photo
photo photo photo photo photo photo
photo photo photo photo photo photo
photo photo photo photo photo photo
photo

Typ: Prodej
Cena: 2.544.000,-Kč
Lokalita: Bohdalovice, okr. Český Krumlov

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme na prodeji pozemek o celkové výměře [1.060m2] v okrajové části obce Bohdalovice. Pozemek je umístěný v nově vzniklé obytné zóně vybudované obcí Bohdalovice v jejím severním cípu. Pozemek je územním plánem určený k zástavbě samostatně stojícím rodinným domem (objektem k bydlení), na který je zpracovaný projekt a vydáno stavební povolení.
Stavebně se jedná o obdélníkový pozemek o rozměru cca [25m] x [42]m. Orientace pozemku vhodná k zástavbě (delší strana v ose severozápad – jihovýchod). Pozemek určený k zástavbě je umístěn ve centrální části budoucí zástavby. Celý pozemek je zatravněný, není oplocený. Terén je mírně svažitý ke komunikaci. Na pozemku nejsou umístěny žádné stavby.

Územní plán povoluje výstavbu samostatně stojícího rodinného domu (přízemí + podkroví). Majitel pozemku nechal zpracovat projektovou dokumentaci pro stavbu přízemního RD včetně vydaného stavebního povolení. Kompletní projekt k dispozici v RK. typu bungalow, obytná část 5+0 o podlahové ploše [93m2], obytná plocha [70,84m2], zastavěná plocha [115m2]. Objekt je navržený / dispozičně členěný na obývací pokoj s kuchyňským koutem [31,89m2], samostatné pokoje o výměrách [8,88m2], [9,05m2], [8,88m2], ložnici o výměře [12,14m2], technickou místnost, koupelnu a samostatné WC. Půdorys domu je součástí fotogalerie. K uvedenému projektu je vydáno stavební povolení, včetně nabytí právní moci.

Občanská vybavenost: v místě veřejná doprava (zastávka BUS), základní občanská vybavenost v obci Větřní (4km/4min) nebo Frymburku (17km/16min), kompletní občanská vybavenost v Českém Krumlově (10km/13min.).  Dojezdová vzdálenost do Českých Budějovic (33km). Lipenská přehrada (Frymburk) je vzdálená pouhých 17km.
Inženýrské sítě: přípojky inženýrských sítí (elektrika + obecní vodovod + kanalizace)  jsou ukončeny na hranici pozemku (kaplička EL, odbočka kanalizace, odbočka obecního vodovodu). Přístup na pozemek z jihovýchodní strany z místní obslužné asfaltové komunikace, komunikace včetně veřejného osvětlení a odstavných parkovacích míst. Poblíž uvedeného pozemku se nachází veřejné dětské hřiště a moderní sportovní a volnočasový areál.


Aktuální cena: 2.544.000,-Kč je kompletní cenou včetně provize RK a majetkoprávního servisu spojeného s koupí nemovitosti.


Koupi nemovitosti je možno financovat hypotékou. V případě zájmu Vám zajistíme financování renomovanou bankou.
Pro bližší informace a termíny prohlídky volejte makléře tel. +420 777 305 898 (Jindřich Dvořák, Dipl.Tech.).
Nemovitost je nabízena výhradně realitní kanceláří AD-reality České Budějovice.


Zaujala Vás tato nabídka? Kontaktujte nás na telefonu +420 777 305 898

Číslo zakázky:  AD-2571-2024
Stav zakázky:  Aktivní
Druh nemovitosti:  Pozemek
Typ nemovitosti - Pozemek:  Stavební pozemky
Konstrukce:  Zděná zástavba
Stav nemovitosti:  Velmi dobrý
Vlastnictví:  Osobní vlastnictví
Zařízení bytu:  -
Celková plocha (m2):  1.060 [m2]
Plocha pozemků (m2):  1.060 [m2]
Elektřina:  Přípojka EE / na hranici pozemku
Vodovod:  Přípojka vodovodu na hranici pozemku
Kanalizace:  Přípojka kanalizace na hranici pozemku
Plynovod:  Bez plynovodu
Ostatní:  Samostatné měření energií
Parkování:  Parkoviště u objektu
Příjezd / komunikace:  Zpevněná cesta
Veřejná doprava:  Veřejná doprava | Autobus

Dotaz k nemovitosti

Doporučte tuto nemovitost známému