test

Prodej stavebního pozemku [4.272m2] projekt SP + stavební povolení, Dívčice

intro-image

photo photo photo photo photo photo
photo photo photo photo photo photo
photo photo photo photo photo photo
photo photo photo photo photo photo
photo

Typ: Prodej
Cena: 2.795.000,-Kč
Poznámka k ceně: včetně projektu a stavebního povolení
Lokalita: Dubenec, Dívčice, okr. České Budějovice

Chcete bydlet v novostavbě domu a přitom mít a ještě chcete velký pozemek. Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme na prodej pozemek o celkové výměře [4.272]m2 v okrajové části obce Dívčice / Dubenec (okraj stávající zástavby) územním plánem z části určená k zástavbě samostatně stojícím rodinným domem (objektem k bydlení). Projekt pro stavební povolení (včetně vydaného stavebního povolení 12/2022) je v ceně pozemku.
Stavebně se jedná o obdélníkový pozemek o rozměru cca [22m] x [180]m. Orientace pozemku vhodná k zástavbě (delší strana v ose sever – jih). Pozemek určený k zástavbě je umístěn v severní části (blíž k přístupové komunikaci) a má rozměr cca [22m] x [35m]. Celý pozemek (vyjma přístupové cesty) je oplocený, zatravněný. Terén je rovinný. Na pozemku nejsou umístěny žádné stavby. Soubor pozemků je tvořen celkem 3mi samostatnými pozemkovými parcelami.

Vlastník nechal zpracovat projektovou dokumentaci pro stavební povolení (projekt je součástí ceny a součástí prodeje) na výstavbu přízemního rodinného domu (bungalow) velikosti 4+kk, zastavěná plocha [132m2] obdélníkového tvaru o rozměru [13,10m] x [10,1m]  a podlahové ploše [113m2]. Dispozičně je dům členěn na obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou, tři samostatné pokoje / ložnice a technické a sociální zázemí.  Ke stavbě domu bude kromě projektové dokumentace předáno vydané stavební povolení pro stavbu domu (leden 2023). Výměry a rozměry uvedené ve schematických nákresech v příloze nabídky jsou pouze orientační. Bližší specifikace navrženého domu a celá projektová dokumentace je k nahlédnutí a k dispozici.

Občanská vybavenost včetně veřejné dopravy v dosahu. Pošta a obecní úřad v místě, obchod škola, školka je v obci Dříteň (6km). Dojezdová vzdálenost do Českých Budějovic (25km), do Písku (30km) a do Týna nad Vltavou (18km).
Inženýrské sítě: přípojky inženýrských sítí jsou vedeny v přístupové obecní komunikaci (přípojky IS nejsou v ceně zahrnuty), projektová dokumentace zahrnuje i povolení připojení elektrické energie, obecního vodovodu a obecní dešťové kanalizace. Projekt dále počítá s odkanalizováním objektu do septiku s přepadem do obecní kanalizace, následně po vybudování ČOV je počítáno s připojením kanalizace přímo (bez septiku). Vedení zemního plynu v komunikaci podél pozemku. Na pozemku je kopaná studna.
Přístup po zpevněné asfaltové obecní komunikaci v severní části pozemků. V jižní části pak jeden z pozemků navazuje přímo na železniční trať. Na pozemku nejsou žádná zástavní práva, exekuce, věcná či jiná práva třetích osob.


Aktuální cena: 2.795.000,-Kč (po slevě) je kompletní cenou včetně dokumentace (projektu) je stavebnímu povolení, vydanému stavebnímu povolení a včetně provize RK a majetkoprávního servisu spojeného s koupí nemovitosti.


Koupi nemovitosti je možno financovat hypotékou. V případě zájmu Vám zajistíme financování renomovanou bankou.
Pro bližší informace a termíny prohlídky volejte makléře tel. +420 777 305 898 (Jindřich Dvořák, Dipl.Tech.).
Nemovitost je nabízena výhradně realitní kanceláří AD-reality České Budějovice.


Zaujala Vás tato nabídka? Kontaktujte nás na telefonu +420 777 305 898

Číslo zakázky:  AD-2550-2023
Stav zakázky:  Aktivní
Druh nemovitosti:  Pozemek
Typ nemovitosti - Pozemek:  Stavební pozemky
Konstrukce:  Zděná zástavba
Stav nemovitosti:  Projekt
Vlastnictví:  Osobní vlastnictví
Zařízení bytu:  -
Celková plocha (m2):  4.272 [m2]
Plocha pozemků (m2):  4.272 [m2]
Elektřina:  Přípojka EE / na hranici pozemku
Vodovod:  Přípojka vodovodu na hranici pozemku
Plynovod:  Přípojka ZP na hranici pozemku
Ostatní:  Samostatné měření energií
Příjezd / komunikace:  Zpevněná cesta | Nezpevněná cesta
Veřejná doprava:  Veřejná doprava | Autobus

Dotaz k nemovitosti

Doporučte tuto nemovitost známému