Skočit na navigaci Skočit na obsah

AD - reality s.r.o.

Vítejte na internetové stránce AD - reality s.r.o.

Realitní kancelář AD - REALITY

Adresa:            Ulice Dr. Stejskala 7
                         České Budějovice
(Divadelní ulice, pasáž "U černého orla", 1. patro pasáže na pavlači)

pracovní doba: PO-ČT  9:00 - 16:30
                         PÁ         9:00 - 14:30

tel/fax:            386 351 149 (záznamník)

mobil:               777 305 898
                         602 557 912

e-mail:              info@ad-reality.cz

web:                 www.ad-reality.cz

Hlavní menu

Realitní kancelář AD–reality Vám nabízí

Kompletní profesionální servis související s prodejem, koupí a pronájmem nemovitostí, bytů rodinných a činžovních domů, pozemků.

Na veškeré nemovitosti které nabízíme, máme uzavřenou zprostředkovatelskou smlouvu s majitelem či majiteli. Ke převážné většině nemovitostí v naší nabídce máme pořízeny vedle dalších také fotodokumentaci v digitální formě. Vyškolený kolektiv kanceláře Vám bude k dispozici při výběru vhodné nemovitosti. Prohlídky nemovitostí zajišťujeme výhradně za přítomnosti zástupce realitní kanceláře. V případě zájmu o koupi Vám ve spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří zajistíme kompletní právní servis a dále vše potřebné související s převodem nemovitosti.

Od svého vzniku nabízíme služby prodávajícím b e z p l a t n ě , včetně vypracování kupní smlouvy, popřípadě smlouvy o budoucí kupní smlouvě, znaleckého posudku, vkladu do katastru nemovitostí, podání daňového přiznání k dani z převodu nemovitostí a dalších potřebných úkonů nutných k bezproblémovému převodu nemovitosti. Tyto služby, které prodávajícím nabízíme zdarma, jsou jednou z velkých výhod naší realitní kanceláře.

Pro majitele nemovitostí jsou služby poskytovány Z D A R M A

Naše realitní kancelář má velice výhodné podmínky pro prodávající. Provizní částku si přidáváme k  požadované ceně (navržené majitelem) nemovitosti.

Provizi nárokujeme pouze při realizaci prodeje, převodu nebo pronájmu nemovitosti.

Potřebujete Vy, nebo Vaši přátelé a známí pomoci při prodeji či pronájmu nemovitosti? Chcete poradit, jak můžete zvýšit cenu Vaší nemovitosti a urychlit uzavření obchodu?
Prodej nemovitosti je pro většinu lidí důležitým životním krokem, proto spoléhejte na doporučení a rady Vašich přátel a známých a nevěřte na plané sliby a metody „mezinárodních“ realitních kanceláří.
Pro účinný a efektivní prodej Vaší nemovitosti, její vhodnou prezentaci, jsou nezbytné podrobné znalosti lokality a specifických podmínek v daném místě a čase, kterými „přespolní“ realitka nikdy nemůže disponovat.

 

 

Výše provize

Provize za zprostředkování prodeje u jednotlivých nemovitostí se pohybují od 3 do 6% z kupní ceny nemovitosti. Za zprostředkování pronájmu si naše společnost účtuje od nového nájemce částku ve výši jednoho měsíčního nájemného. Podrobnější informace o výši provize naleznete v sekci ceník.
^ Nahoru

Poskytované služby

Zprostředkování prodeje a pronájmu všech druhů nemovitostí.

Nabízíme kompletní profesionální servis týkající se prodeje, koupě, pronájmu nebo nájmu nemovitostí a bytů.

Hlavní činností realitní kanceláře AD–reality je zprostředkovávání klientů k prodeji či nákupu nemovitostí. Jednou z mnoha výhod realitní kanceláře, pro prodávající jsou bezplatně poskytované služby , zahrnující nejen zprostředkování třetí osoby, vypracování potřebné dokumentace včetně digitální fotodokumentace, ověření poskytnutých údajů (list vlastnictví, nabývací tituly, snímek z katastrální mapy, atd.), prezentace na internetových WWW stránkách na adrese http://www.ad-reality.cz, dále umístění kompletní nabídky na nejnavštěvovanějším realitním serveru Seznam Reality na adrese www.sreality.cz a od poloviny roku 2006 také na serveru www.reality.cz

Samozřejmostí je prezentace nabízených nemovitostí na informačních deskách /vývěskách/ které jsou rozmístěny na exponovaných místech v centru Českých Budějovic.

Námi nabízené nemovitosti dále prezentujeme v regionálních denících (MF Dnes, Českobudějovické listy) a inzertních médiích (Jihočeský Inzert Expres, Annonce). Prostřednictvím celorepublikového barevného časopisu Sreality, (vydává a mediálně podporuje internetový server Seznam) inzerujeme a prezentujeme nemovitosti zájemcům v celé České Republice.

V případě, že prodávající má nepřiměřené cenové nároky výrazně převyšující tržní hodnotu nemovitosti, upozorníme na aktuální situaci na trhu, popřípadě zakázku odmítneme.

Tímto se snažíme zajistit stále přiměřené ceny námi nabízených realit.

Do tohoto katalogu se může zdarma zaregistrovat na neomezenou dobu každý zájemce o koupi, kterého budeme následně informovat o nabídce nemovitostí.

Veškeré prohlídky nemovitostí realizujeme pouze za přítomnosti našeho realitního makléře , aby tím přímo na místě mohl náš zástupce případného zájemce o koupi nemovitosti blíže informovat či odpovídat na jeho otázky.
^ Nahoru

Poradenská a konzultační činnost

Jelikož je problematika prodeje a převodu nemovitosti velice rozsáhlá, nabízíme zdarma potřebnou poradenskou činnost v oboru. Podle specifických požadavků klienta navrhneme řešení pro koupi nebo prodej nemovitosti. Bezplatně Vám poskytneme informace o celém průběhu převodu nemovitosti, ochraně smluvních stran, či podrobněji vysvětlíme námi nabízené služby.
^ Nahoru

Hypotéční úvěry a stavební spoření

Jestliže kupující nedisponuje dostatečnými finančními prostředky ke koupi nemovitosti, poskytneme kupujícím maximální technickou součinnost při jednání s hypotéčním ústavem, stavební spořitelnou či bankou.

Spolupracujeme s renomovanými bankovními a hypotéčními ústavy (Hypotéční Banka ČMHB, Česká Spořitelna, ČMSS, GE Money Bank, Volsbank i jiné).
^ Nahoru

Právní servis

Prostřednictvím renomované advokátní kanceláře JUDr. Hany Bayerové / Mgr. Terezy Daňkové nebo notářské kanceláře pro vás zajistíme kvalifikované vypracování všech smluvních dokumentů nezbytných pro převod nebo pronájem nemovitosti.
^ Nahoru

Oceňování nemovitostí

Zajistíme vypracování znaleckého posudku pro stanovení ceny nemovitosti podle cenového předpisu, nebo zajištění tržní ceny nemovitosti jinými metodami. Po dohodě zajistíme znalecký posudek pro potřeby daňového přiznání. Odhady a posudky jsou vypracovány renomovanými znalci, odhadci, členy Komory znalců a odhadců ČR.
^ Nahoru

Advokátní úschova

V rámci převodu nemovitostí využíváme k uložení kupní ceny advokátní úschovu. Po dohodě klientů ukládáme kupní cenu do notářské či bankovní úschovy / vázaný bankovní účet.
^ Nahoru

Zpracování PENB (energetického štítku)

Po dohodě zajistíme zpracování Průkazu energetické náročnosti budovy (PENB)(energetického štítku) k prodávané / pronajímané nemovitosti a tím Vás ochráníme před možným rizikem pokuty v případě kontroly SEI.
^ Nahoru

Doplňkové služby

Další služby spojené s úspěšným převodem nemovitosti přepis energií (převod smluv o odběru elektrické energie, plynu, vody, telefonu, internet, televize atd…).
^ Nahoru

 

Aktuální informace

... AKTUÁLNE JSOU STRÁNKY V REKONSTRUKCI ... prosím přejděte na www.realityBUDEJOVICE.cz...
děkujeme

... ZVAŽUJETE PRODEJ nebo PRONÁJEM VAŠÍ NEMOVITOSTI??!!

...právě teď je ten PRAVÝ ČAS ...

Nabídněte Vaši nemovitost / byt našim klientům, a využijte dlouholetých zkušeností naší kanceláře

...VÝHODNÉ PODMÍNKY PŘI PRODEJI NEMOVITOSTI...

Vážené klientky a vážení klienti, i v této době jsme tu pro vás v případě, že budete cokoliv potřebovat. Vzhledem k aktuální hygienické situaci vás prosíme o dodržování následujících opatření. Věříme, že je přijmete s pochopením.

Ideální je spojit se s námi vždy telefonicky nebo e‑mailem.

Otevírací dobu si před návštěvou kanceláře telefonicky ověřte, může se v těchto dnech lišit.

Co nepotřebujete řešit hned, nechte raději na dobu, kdy bude klidněji. Nyní jde především o zdraví nás všech.

Věříme, že se nám podaří toto období rychle překonat.

Děkujeme za vaše pochopení...

... aktuálně poptáváme chalupu s pozemkem v lokalitě Suchdol n. Lužnicí, Borovansko ...

aktuálně poptáváme: stavební pozemek v Českých Budějovicích, 600-900m2, na stavbu RD, sítě v dosahu, platba v hotovosti...

aktuálně poptáváme: BYT 3+1 Pražské předměstí, BYT 4+1 na sídlišti Vltava

realitní kancelář AD-reality je pojištěna u České podnikatelské pojišťovny.

realitní kancelář AD-reality CB je pojištěna u České podnikatelské pojišťovny.

realitní makléř Jindřich Dvořák, Dipl.Tech. je pojištěn u České podnikatelské pojišťovny.

Rychlé vyhledání nemovitosti

Pro rychlé vyhledání použijte "číslo zakázky" ve tvaru např. AD-051-2006

Kde nás najdeteKlikněte na mapku pro další informace...

(c) 2006 AD - reality s.r.o., Dr. Stejskala 7, České Budějovice
tel/fax: 386 351 149, mobil: 777 305 898, 602 557 912
Veškerá práva vyhrazena