Skočit na navigaci Skočit na obsah

AD - reality s.r.o.

Vítejte na internetové stránce AD - reality s.r.o.

Realitní kancelář AD - REALITY

Adresa:            Ulice Dr. Stejskala 7
                         České Budějovice
(Divadelní ulice, pasáž "U černého orla", 1. patro pasáže na pavlači)

pracovní doba: PO-ČT  9:00 - 16:30
                         PÁ         9:00 - 14:30

tel/fax:            386 351 149 (záznamník)

mobil:               777 305 898
                         602 557 912

e-mail:              info@ad-reality.cz

web:                 www.ad-reality.cz

Hlavní menu

Profil společnosti AD-reality

Společnost AD-reality , spol. s r.o., realitní kancelář, působí na trhu s nemovitostmi v jižních Čechách od roku 2003 a svojí činností navázala na dlouholetou úspěšnou činnost realitní kanceláře ADS reality , a společnosti DV Kontakt , v oblasti zprostředkovatelské realitní činnosti a inženýrské činnosti v investiční výstavbě. Navázali jsme na dobré jméno, kontakty a zkušenosti z předchozích let.

Realitní kancelář AD-reality , působí na trhu s nemovitostmi v regionu jižních Čech, zejména na Českobudějovicku a Českokrumlovsku. Stěžejní činností společnosti je zprostředkování koupě, prodeje a pronájmu všech typů nemovitostí, zejména bytů a rodinných domů.

Za dobu své působnosti jsme úspěšně zprostředkovali prodej mnoha bytů všech velikostí, rodinných domů, rekreačních chalup, chat a komerčních objektů, to vše k plné spokojenosti našich klientů. V současnosti jsme rozšířili činnost o pronájmy bytů majitelům činžovních domů, a to zejména v historickém centru ČB a v lokalitě Starého města. Obdobnou službu nabízíme i Vám – majitelům bytů, činžovních a nájemních domů. Touto činností šetříme čas i peníze Vám, našim klientům.

S ohledem na specifika a požadavky trhu s nemovitostmi byla činnost společnosti dále rozšířena o inženýrskou činnost ve stavebnictví a dále zajištění projektové dokumentace k převáděným nemovitostem. Vzhledem k rozšíření společnosti a našim zkušenostem v oboru stavebnictví jsme tedy klientovi schopni zajistit nejen komplexní servis při převodu nemovitosti, ale rovněž další činnosti spojené s vyřízením stavebního povolení a úkonů spojených s inženýrskou činností. Externě spolupracujeme s renomovanými architekty, projektanty a stavebními firmami, statiky a renomovanými odhadci nemovitého i movitého majetku.

Další informace: Společnost není plátcem DPH, není proti ní vedeno soudní řízení ani není žalována jiným subjektem. Společnost v současnosti nemá vůči správci daně žádné dluhy či nedoplatky, rovněž nejsou žádné dluhy či nedoplatky na zdravotním či sociálním zabezpečení.

Kolektiv realitní kanceláře AD-reality spol. s r.o.

Aktuální informace

... ZVAŽUJETE PRODEJ nebo PRONÁJEM VAŠÍ NEMOVITOSTI??!!

...právě teď je ten PRAVÝ ČAS ...

Nabídněte Vaši nemovitost - byt našim klientům, a využijte dlouholetých zkušeností naší kanceláře

...VÝHODNÉ PODMÍNKY PŘI PRODEJI NEMOVITOSTI...

... aktuálně poptáváme chalupu s pozemkem v lokalitě Suchdol n. Lužnicí, Borovansko ...

aktuálně poptáváme: stavební pozemek v Českých Budějovicích, 600-900m2, na stavbu RD, sítě v dosahu, platba v hotovosti...

aktuálně poptáváme: BYT 3+1 Pražské předměstí, BYT 4+1 na sídlišti Vltava

Rychlé vyhledání nemovitosti

Pro rychlé vyhledání použijte "číslo zakázky" ve tvaru např. AD-051-2006

Kde nás najdeteKlikněte na mapku pro další informace...

(c) 2006 AD - reality s.r.o., Dr. Stejskala 7, České Budějovice
tel/fax: 386 351 149, mobil: 777 305 898, 602 557 912
Veškerá práva vyhrazena